Menu

A zábava může začít

13.5.2019 - Business

Počítáte minuty, které vás dělí od ukončení vaší pracovní doby a začátku vašeho osobního volna? Není se čemu divit, protože tak jako každý pracující člověk, tak i vy toho máte už někdy nad hlavu. Abyste však volný den využili naplno a odnesli jste si na jeho konci i nezapomenutelné vzpomínky, měli byste vyzkoušet něco netradičního.
Úniková hra Kutná Hora https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-kutna-hora/ vám jeden taková den poskytne, protože se ocitnete v místnosti, která bude záhadná už od pohledu. A to, co vás v ní čeká, se vám z paměti jen tak nevytratí.úniková csta.jpg

..1Děsivá Samara

Pokud vám film „Kruh“ něco říká nebo vám jeho děj zůstal v paměti jako ten nezapomenutelný, věřte, že vám hra s názvem Samara poskytne možnost vstoupit do příběhu, který bude mít volné pokračování. V únikové místnosti na vás bude čekat otázka, kterou budete muset vyřešit a zjistit, z jakého důvodu se kazeta se záhadnou holčičkou šíří opět dál mezi lidmi.
V případě, že patříte mezi lidi, kteří mají ze všeho strach, přijďte ho překonat právě do Enigma Escape, kde sami zjistíte, že jde především o zábavu.

..2Záhada dvojitého agenta

Chtěli byste se stát na jeden den detektivem a vyřešit záhadu ohledně zmizení vašeho kolegu – agenta? Můžete si to vyzkoušet díky hře s názvem Dvojitý agent. Vaším úkolem bude dopracovat se k odpovědi na otázku, proč se záhadně ztratil a jaké informace měl v utajení jako poslední.značka úniku.jpg

..3Pravidla hry

Váš průběh hry se neobejde bez nápomocných předmětů a kódů, které budete muset najít v dané místnosti. Budete mít k dispozici 75 minut času na to, abyste přišli na vyřešení záhady. Tým si můžete sestavit z řad vašich přátel nebo rodiny, ale musí vás být 2 – 5 členů.
A co je nejdůležitější, abyste se mohli pustit do hry, je potřeba mít dobrou náladu a chuť k tomu, pustit se do nové výzvy, kterou jste ještě ve vašem životě nezažili.Úniková místnost se postará o nové zkušenosti, prověření vašich předností a současně i o program, na který nikdy nezapomenete.