Menu

Ani záznam v registru už vaši půjčku nezastaví

21.7.2019 - Finance

Zkřížily vám záznamy v registru vaše plány?
Pokud jde o žádost o půjčku, tak stačí i jen jeden jediný malinký, a možná i bezvýznamný záznam k tomu, aby v bance vaši žádost o peníze zamítli. Ano, takové jsou banky – jakmile se ve vašem registru objeví libovolný hřích, vaše žádost o půjčku letí automaticky do koše.
Něco takového v nebankovní společnosti neplatí.staré mince
Ne, že by se o váš záznam v registru nikdo nezajímal, tak to není. I nebankovní společnost má ze zákona povinnost prověřit stav vašich registrů, nicméně záleží na názoru samotného poskytovatele půjčky, jak s takovým případným zápisem v rejstříku naloží.
A tato zkušenost je v případě nebankovní hypotéky odvislá od toho, jakou má váš záznam povahu.
Jestliže jde o nějaký drobný přešlap, jako že jste v minulosti omylem zaplatili za energie anebo za telefon se zpožděním, pak není co řešit, takovou drobnost budou v nebankovní společnosti ignorovat. Ovšem i v případě, že jde o něco většího, je možné přivřít jedno, případně i druhé oko. Problém by nastal v případě, kdy by ze zápisu bylo zřejmé, že své závazky nejste schopni splácet – v takové situaci vám peníze opravdu nikdo nepůjčí.
Jak je tedy vidět, tak když požádáte o hypotéku bez registru hypotekybezregistru.cz, tak z vašeho záznamu nebude nikdo dělat složitou vědu.vysoké bankovky - rubly
Pro nebankovní hypotéky je totiž typické, že jsou flexibilní a snaží se žadatelům maximálně vycházet vstříc. Třeba tím, že jsou šité na míru. Mezi obvyklou půjčkou podle šablony a mezi tou, která je nastavena na vaše možnosti, je obrovský rozdíl. Taková půjčka vás nebude zbytečně zatěžovat – jak nyní, tak ani v budoucnosti, umožní vám dosáhnout na vaše plány, a ještě ke všemu s ní nakonec třeba i ušetříte!
A to je velký důvod, proč se vyplatí dát přednost moderní nebankovní společnosti před žádostí o půjčku v klasickém bankovním domě.