Menu

Bydlet můžete i bez úvěru v bance

22.7.2019 - Finance

Potřebujete bydlet? Stavět anebo rekonstruovat dům, případně si koupit byt? Máte mladou, rozrůstající se rodinu a do stávajícího bydlení už se zkrátka nevejdete?
Tak přesně to je případ mnoha žadatelů o hypotéku na bydlení. Životní situace je tlačí k vyřízení půjčky, protože do stávajícího bytu už se zkrátka nevejdou. Bohužel, právě v takové situaci je šance na půjčku poměrně malá. Jestliže máte mnoho malých dětí, k tomu manželku na mateřské dovolené, a vy případně jako živitel rodiny ještě podnikáte, pak budete bankovní úředníky o své dostatečné bonitě přesvědčovat jen stěží.euro mince v dlani
Možná se tomu podivíte – vyděláváte přece dost na to, abyste uživili rodinu, a ještě odložili peníze stranou na spoření. Nicméně i přesto na to banka může mít úplně jiný názor.
Naštěstí na světě zdaleka nejsou pouze banky. Skvělou půjčku můžete získat také v nebankovní společnosti, která má ve svém portfoliu i nebankovní hypotéku bez dokládání příjmů anebo hypotéku bez registru.
Máte zájem o hypotéku bez dokládání příjmů fahd.cz?
Možná vás v takovém případě překvapí, že i tak se poskytovatel úvěru bude o vaše příjmy zajímat. A je to jen dobře, protože kdybyste půjčku získali automaticky, mohli byste se později dostat do problémů. Když bude jisté, že nebudete mít potíže se splácením, tak ani nižší příjem nemusí vadit. Navíc, právě díky znalosti vaší konkrétní finanční situace může poskytovatel podmínky úvěru nastavit tak, aby vám maximálně vycházely vstříc.drobné mince s indiánem
Jak je tedy vidět, tak posouzení bonity se v žádném případě u žádné půjčky nevyhnete. Na druhou stranu, máte tak jistotu, že vás získaný úvěr nedostane do potíží, což by v praxi znamenalo, že přijdete o záruky, jaké jste za něj složili – nejčastěji se jedná o nemovitost.
Navíc, dobře nastavenou půjčku v praxi ani nepocítíte – můžete ji splácet po takových částkách, které váš domácí rozpočet nijak nezatíží.