Menu

Dřevěné hračky pro kluky

15.5.2019 - Děti
Dřevěné hračky pro kluky

Sháníte vhodnou hračku pro kluka, ale jste momentálně naprosto bez jakýchkoliv nápadů? Pak rozhodně nešlápnete vedle pokud vyberete nějaký dopravní prostředek, třeba auto nebo mašinky https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-drevene-vlacky-a-auta/. Z naší nabídky krásných dřevěných hraček určitě nějakou vyberete i vy.

thomas a přátelé

VLÁČKODRÁHA

V setu naleznete nejen koleje a mašinky, ale také spoustu dalšího příslušenství, například: stromy, značky, semafory, mosty, budovy panáčky a další. Malé strojvedoucí také potěší mašinka na baterky, díky čemuž tak zábava nabírá ještě větších rozměrů. Sestavení kolejí je naprosto jednoduché a hravě si s tím poradí každý malý kluk. Může tak vytvářet různé typy kolejí podle svojí vlastní fantazie a vytvářet si vlastní příběhy, ve kterých hraje hlavní roli on jako strojvedoucí.

DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

V nabídce naleznete také různá auta – dopravní prostředky ze dřeva. Můžete tak pořídit třeba sanitku, policisty nebo traktor.
mašinka Tomáš

HASIČSKÁ STANICE

Který kluk netouží po tom, stát se v dospělosti hasičem? Nyní si na něj mohou alespoň ve svém pokojíčku zahrát, a to díky krásné hasičské stanici, která nadchne snad každého kluka, který sní o tom, že se jednou stane hasičem a bude zachraňovat lidské životy. Tato hračka se skládá ze 13 dílů a obsahuje nejen hasičský vůz, ale také helikoptéru, panáčky a další.

Pořiďte vašim malým capartům krásné dřevěné hračky, se kterými si určitě hodně vyhrají a užijí spoustu zábavy. Už na první pohled vás zaujme kvalitní zpracování, nápaditost a design těchto hraček. Tyto hračky by zkrátka neměli chybět v žádném klučičím pokojíčku.

Nezapomeňte také pořídit třeba další příslušenství, které také naleznete v nabídce. Vsaďte na nápadité a originální hračky z přírodních materiálu, které budou bavit nejen malé kluky, ale také jejich tatínky.

4/5 - (1 vote)