Menu

Dřevěné hračky pro kluky

15.5.2019 - Děti

Sháníte vhodnou hračku pro kluka, ale jste momentálně naprosto bez jakýchkoliv nápadů? Pak rozhodně nešlápnete vedle pokud vyberete nějaký dopravní prostředek, třeba auto nebo mašinky https://www.chytraliska.cz/kategorie/detske-drevene-vlacky-a-auta/. Z naší nabídky krásných dřevěných hraček určitě nějakou vyberete i vy.

thomas a přátelé

VLÁČKODRÁHA

V setu naleznete nejen koleje a mašinky, ale také spoustu dalšího příslušenství, například: stromy, značky, semafory, mosty, budovy panáčky a další. Malé strojvedoucí také potěší mašinka na baterky, díky čemuž tak zábava nabírá ještě větších rozměrů. Sestavení kolejí je naprosto jednoduché a hravě si s tím poradí každý malý kluk. Může tak vytvářet různé typy kolejí podle svojí vlastní fantazie a vytvářet si vlastní příběhy, ve kterých hraje hlavní roli on jako strojvedoucí.

DOPRAVNÍ PROSTŘEDKY

V nabídce naleznete také různá auta – dopravní prostředky ze dřeva. Můžete tak pořídit třeba sanitku, policisty nebo traktor.
mašinka Tomáš

HASIČSKÁ STANICE

Který kluk netouží po tom, stát se v dospělosti hasičem? Nyní si na něj mohou alespoň ve svém pokojíčku zahrát, a to díky krásné hasičské stanici, která nadchne snad každého kluka, který sní o tom, že se jednou stane hasičem a bude zachraňovat lidské životy. Tato hračka se skládá ze 13 dílů a obsahuje nejen hasičský vůz, ale také helikoptéru, panáčky a další.

Pořiďte vašim malým capartům krásné dřevěné hračky, se kterými si určitě hodně vyhrají a užijí spoustu zábavy. Už na první pohled vás zaujme kvalitní zpracování, nápaditost a design těchto hraček. Tyto hračky by zkrátka neměli chybět v žádném klučičím pokojíčku.

Nezapomeňte také pořídit třeba další příslušenství, které také naleznete v nabídce. Vsaďte na nápadité a originální hračky z přírodních materiálu, které budou bavit nejen malé kluky, ale také jejich tatínky.