Menu

I vy můžete bydlet ve vlastním!

26.9.2019 - Dům a byt

Ať už se vám nedaří sehnat vlastní nezávislé bydlení z jakéhokoli důvodu, tak nyní máte rozhodně šanci. Vaši velkou šanci představují mobilní domy celoroční Lavarohouse, ovšem pokud náhodou toužíte nikoli po stálém bydlení, ale po rekreační chatě, kterou byste užívali pouze sezónně a na mnoho způsobů, tak ani to není překážkou.předání klíče z ruky do ruky

Co to vlastně jsou mobilní domy?

Nejedná se o žádnou maringotku, jak se mnozí lidé domnívají. O mobilních domech hovoříme především proto, že tyto stavby nemají pevné základy, což znamená, že je můžete kdykoli přemístit z místa na místo.
Navíc, tento fakt je důležitý i z toho hlediska, že na stavbu, která není pevně spojená se zemí, nepotřebujete žádné stavební povolení.
Nicméně přes toto specifikum si můžete mobilheim představit stejně jako jakýkoli malý domek. Anebo třeba jako takový malý byt v přírodě.
Právě svými vnitřními dispozicemi mobilheimy ze všeho nejvíce připomínají klasické menší městské byty. Najdete v nich naprosto vše, co v takovém bytě – ať už jde o koupelnu s toaletou, o kuchyňský kout anebo třeba sedačku. Vlastně záleží jen na vás, co uvnitř bude, jelikož výrobce se vašim požadavkům plně přizpůsobí.
K tomu, abyste takovou stavbu někam mohli umístit, nepotřebujete více, než několik metrů čtverečních půdy, takže i v tomto ohledu ušetříte. Ba co víc, vzhledem k tomu, že se nejedná o stavbu s pevnými základy, ale takovou, kterou můžete v případě potřeby kdykoli přesunout jinam, může stát klidně i na pronajatém pozemku.domácí pohoda, popcorn, káva

A to nejdůležitější – kolik vás to celé bude stát?

Na takovou otázku se všichni ptají v první řadě, neboť jsou si vědomi, že vlastní bydlení není ani trochu levná záležitost. V tomto případě budete ovšem mile překvapeni. Mobilheim si můžete pořídit již za několik stovek tisíc, dokonce ani nemusí jít o milión. A to je částka, kterou si každý z nás může našetřit svépomocí, případně si může pomoci malým úvěrem.