Menu

Jak omezit reklamu

28.4.2023 - Web

Právě jsem otevřel novou stránku. A už jsou tu. Reklamy. Stále a neustále a potichu se vkrádají do našich prohlížečů, plíží se a čekají na vhodnou chvíli, aby nám zase ukázali, jak moc potřebujeme investovat peníze do nějaké pochybné firmy, úplné továrny na peníze, anebo nám naopak nabízejí obsah nadmíru nemilý a možná i trošku zavánějící nějakou čertovinou. Jak se ale takových reklam zbavit, účinně a naprosto v pohodě? Zkuste aplikace do prohlížeče!
prodej se slevou 

Život krásnější a přehlednější

Pokud vás štvou reklamy stejně jako nás, určitě se nebojte proti nim řádně zakročit! Nejlepším řešením pro vás i pro váš prohlížeč je aplikace s název adblock nebo adblocker, či nějaký podobný nesmysl, který doslova zamezí reklamám přístup a bude jako ostražitý strážce ochraňovat vaši posvátnou chvilku brouzdání na internetu, aniž byste byli otravováni nepříjemnými okénky a reklamami. Z vašeho prohlížení vymizí doslova polovina reklam. Budete se cítit až prázdně, když to vyzkoušíte!
 dalekohled

Je to všechno tak jednoduché?

Ano, ano to je. Stačí instalace a je to tam. Každopádně je dobré poukázat na jednu zásadní věc a to, že ať se snažíte jakkoliv, tak nikdy nevymete všechny kouty, tedy že některé reklamy zůstanou. Vy si samozřejmě můžete zakázat i tyto reklamy, avšak je nutné poukázat na to, že některé weby doslova žijí z reklamy, tedy že za každé shlédnutí a zobrazení stránky spolu s reklamou, zvyšuje se i jejich zisk. Vy si říkáte, proč byste měli být panákem v této hře na lehké peníze? Protože některé weby se bez reklamy neobejdou. A proto vám dnes již aplikace samy nabídnou, abyste některé reklamy nechali být, samozřejmě se jedná o ty nejméně intruzivní a ostýchavé, takže to není až taková tragédie.
 

A co videa?

Ano, na nejrůznější internetové stránky, kde si přehráváte videa, dnes adblocker platí taky, stačí si pouze zaškrtnout možnost… ale znova říkám, pokud chcete podpořit vašeho oblíbeného interpreta či tvořitele, určitě to nechte tak, vždyť z čeho by žili?