Menu

Jak si vybrat nový telefon?

28.4.2023 - Elektro

Vyberte si kategorii, která vás zajímá a vyberte si třídu, kterou jste ochotni do telefonu investovat.
Nejvyšší třída
Apple iPhone X – Výroční iPhone se pyšní novým bez rámečkovým designem s vykrojenou částí displeje. Spolu s novým velice dobrým fotoaparátem patří k nejlepším na světě. Výkonově je tento model na přední příčce a nemá konkurenci. Velice hezká je také cenovka, tento model se dá zakoupit od 29 000 korun.
hrad na mobilu
Samsung Galaxy S8 – Tento levnější model zůstává i po příchodu Note 8 na přední příčce výkonných mobilních telefonů. Má velice příjemnou velikost, krásně jemný displej a zakřivené tělo. Aktuálně jeho cena činí 19 990 korun.
Huawei Mate 10 Pro – Čínský nejlepší model nabídne velmi elegantně zpracované tělo s kovovým rámem a skleněnými zády. Tento mobilní telefon byl velmi obdařen výkonem i pamětí a jeho procesor podporuje umělou inteligenci. Tento mobilní telefon má také skvělý duální aparát a dá se pořídit za cenu 20 990 korun.
aplikace mobilu
Střední třída
Honor 9 – Tato čínská společnost vytvořila tento cenově dostupný model s dostatkem výkonu, atraktivním skleněným tělem a kovovým rámem. Je obdařen moderním duální fotoaparátem a dá se pořídit za skvělých 10 999 korun.
Huawei P10 Lite – Nejprodávanější model střední třídy se skleněným tělem a moderní čtečkou otisků prstů. Nabízí slušnou porci výkonu, nadprůměrný fotoaparát a velmi dobrou porci paměti. To vše za skvělých 7 499 korun.
Nejnižší třída
Xiaomi Redmi 4X – Jeden z nejprodávanějších modelů čínské značky Xiaomi. Je vytvořen z kovového těla, disponuje čtečkou otisku prstů a velmi dobrou pamětí. Lze ho pořídit za nádherných 3 799 korun.
Alcatel U5 HD – Tento model figuruje jako poskytovatel LTE chytrého mobilního telefonu na trhu. Na svoji velmi nízkou cenu 2 990 korun disponuje slušným výkonem a pamětí.