Menu

Jaro se blíží! Jak vypadat skvěle i letos?

28.4.2023 - Móda

A každá žena si asi nejvíce ve skříni hýčká kalhoty, respektive džíny. Džíny perfektně podtrhnou postavu a vynikne zadeček.
Klasické džíny
Nebojte se vyjít si na nákup v klasice, ta nikdy nevyjde z módy. Sluší každé ženě a přesto, že nejsou nijak výstřední, dokážou na sebe mnohdy upozornit víc, než extravagance.

Boyfriend džíny
Ležérní styl je dnes také velmi oblíbený a když ho dobře zkombinujete, budete neodolatelná. Boyfriend džíny jsou pohodlné a zajímavé zároveň.
Potrhané džíny
Je to další klasika, tentokrát kombinovaná s potrhaným efektem. I v těchto džínách budete letos sbírat obdivy.
 
Pokud k úzkým džínům obujete krásné lodičky, budete prostě sexy.
 
Na jarní proměnlivé počasí bude také potřeba nějaká ta bunda. Letos jsou trendy kožené, koženkové a riflové bundy (pěkně vypasované).
 
Nebojte se být výraznější. Pokud upřednostňujete jednodušší styl oblékání, můžete ho skvěle doplnit zajímavými, velkými náušnicemi. Ty mohou barevně nebo vzorově ladit např. s opaskem.
 
Nepostradatelným doplňkem jsou dámské hodinky. Na hubené ručce vypadají hodinky s krásným páskem (nejlépe kovovým) nádherně a žensky. Hodinky nemusí k ničemu ladit, naopak mohou být v celkovém outfitu jedinečné.
 
Doháníte resty a začali jste pravidelně navštěvovat solária? Pozor na nažloutlé nebo naoranžovělé opálení, je absolutně nevzhledné. Počkat si na přírodní sluníčko má určitě také své.
 
Jaké účesy jsou šik? V první řadě by účes neměl být v kontrastu s celkovým vzhledem, měl by spíše doplnit styl oblékání. Trendy jsou francouzské copy na různé způsoby (s drdolem, cop na straně, copy dva, ….), vděčné rozpuštěné vlasy (např. lehce zvlněné nebo jen sepnuté sponou ke straně) a hlavně stále více oblíbené jsou ofiny (krátké, střední a dlouhé, tupé, sestříhané či vrstvené, sčesané na patku, na bok nebo dopředu).
Pokud chcete držet krok i s trendy barvami, nakupte pár kousků v jarní zeleni. Tato barva bude totiž vládnout letošnímu jaru.