Menu

Jednodušší stěhování díky dodávkám

15.11.2019 - Business

Plánujete v následujících týdnech nebo dokonce dnech stěhování? V tom případě určitě řešíte, jak přesně všechny svoje věci přestěhujete. Pokud sami nevlastníte dodávku, nebo nemáte možnost si jich od známých či rodiny vypůjčit, tak nezoufejte. Není to totiž jediné možné řešení. Můžete samozřejmě také využít služeb půjčovny dodávek v Praze 6, která vám ochotně poskytne přesně takové vozidlo, které bude nejlépe vyhovovat vašim účelům.
kreslená bílá dodávka
Dodávky disponují dostatkem úložného přepravního prostoru, tudíž nebudete muset jezdit neustále sem a tam. Další velikou výhodou je to, že na řízení tohoto typu vozidla nepotřebujete speciální řidičský průkaz, bohatě si vystačíte s tím na skupinu B. Není tedy potřeba cokoliv zařizovat a řešit, jednoduše si vozidlo vyzvednete a rovnou můžete jet.

Dálniční známka i pravidelný servis
Pokud se rozhodnete pro pronájem z osvědčené a profesionální půjčovny, tak nemusíte řešit prakticky nic navíc. V ceně totiž budete mít i dálniční známku, což určitě oceníte při stěhování mezi vzdálenějšími městy. V případě denního pronájmu https://www.rksting.cz/byty-pronajem/ máte v ceně dokonce i pět set kilometrů, za každý další zaplatíte pouze 1,50 koruny. Dalším zajímavým benefitem je to, že pokud nebudete mít možnost si pro vozidlo sami přijet, tak vám jej profesionálové mohou doručit na předem domluvené místo. Nemluvě o tom, že každá dodávka samozřejmě disponuje povinným i havarijním pojištěním.
stříbrná dodávka za jízdy

Vozit se v dodávce je zcela bezpečné z toho důvodu, že každé vozidlo samozřejmě podléhá pravidelnému servisu a kontrolám. Technických závad se tedy skutečně obávat nemusíte. bezpečí a pohodlná jízda jsou vždy na prvním místě.

Dálniční známka po ČR i SR v ceně
Asistenční služba, pravidelný servis
Levné kilometry nad rámec balíčku
Přistavení vozidla na domluvené místo
Povinné pojištění, havarijní pojištění