Menu

Ketogenní dieta

7.11.2017 - Výrobky
Ketogenní dieta


Už jste někdy slyšeli o této, proteinové neboli ketogenní dietě? Všechno je založeno na hlavním faktu, že budete přijímat hlavně bílkoviny a tělo nebude dostávat energii z tuků a sacharidů, tak bude muset sáhnout do velice hlubokých zásob tuků a vy budete hubnout tukové zásoby, což je opravdu důležité, protože v některých dietách je možnost, že budete hubnout svaly a to jistě nechcete a to zejména, když jste nějaký sportovec a svalovinu jste si pracně vybudovali a mohli byste o ni přijít. Pokud zvolíte tento způsob hubnutí, tak neuděláte chybu a pokud všechno budete pečlivě dodržovat, tak zhubnete opravdu hodně za krátkou dobu. Nebojte se jojo efektu, protože tohle máme také v malíčku.

hubnutí

Všechno je naplánované tak, abyste nepřibrali všechna pracně shozená kila zpět, protože na to jsme se také zaměřili. V jednotlivých fázích budete jíst různé potraviny a spolu s nimi se budeme opírat hlavně o instantní jídla prodietix, protože jedině takhle můžete ohlídat příjem bílkovin a všech důležitých látek, aby v těle nastala ketóza, což je vlastně stav, kdy tělo spaluje tuky na základě toho, že to bere jako hlavní zdroj energii.

Dejte sbohem únavě
Nemusíte se vůbec ničeho bát. Nebude unavené, ale naopak budete plní energie, protože vaše tělo nebude vůbec unavené z nějakého trávení těžkých látek, jako jsou tuky, které tělu dávají, co se týče štěpení a vstřebávání opravdu zabrat, takže se nebojte a udělejte to všechno co nejdříve a budete jistě spokojení.

koktejl

Stav ketóza nastane v organismu již druhý nebo třetí den po dodržení, takže to bude pro vás jistě skvělé, když uvidíte třeba hned po týdnu velký váhový úbytek a poznáte to i na oblečení a bude vát to motivovat a táhnout dopředu. Připojte se třeba hned i vy a zapojte se do jednoho z mnoha programů, které se vám budou jistě moc líbit. Sami se o tom všem přesvědčte na vlastní kůži.