Menu

Menstruační kalhotky jsou revoluční vynález

30.11.2023 - Nezařazené
Menstruační kalhotky jsou revoluční vynález


Menstruace je to, co muži znají pouze z doslechu. Nemají z tohoto prožitku přímou zkušenost, a tak jen stěží chápou pocity, které ženy prožívají, když se měsíc co měsíc tento fenomén objeví. Menstruační krvácení dokáže znepříjemnit život nejen doma, ale i v zaměstnání, na cestách i při pobytu na dovolené. Zvláště tam to přichází značně nevhod, když se těšíme, že máme konečně klid, a můžeme se soustředit na svůj vlastní volný program.

menstruační kalíšky

Menstruace na dovolené je nesmírně protivná i kvůli samotným pomůckám, které s tím souvisí, vložky, kalíšky a tampóny omezují volnočasové aktivity a mnohdy se nám ani nechce nic podnikat a raději trávíme volný čas pobytem v chatě či v hotelu. Je ale docela hloupé přijet do Dubrovníku a těšit se na koupání v moři, když namísto toho posedáváme v hotelovém apartmá s knihou v ruce, a maximálně sledujeme z balkonu to, co se odehrává na kamenité pláži.

menstruační vložky

Existuje však řešení, jak se nepříjemnostem s vložkami a tampóny vyhnout – menstruační kalhotky pro silnou menstruaci. Vyrábí se ze speciálního silně absorpčního materiálu, který si poradí i se silným krvácením, a není k tomu zapotřebí žádná další pomůcka. Žádný vnitřní tampón, žádné další přídavné propriety z vaty a buničiny. Vše obstarají samotné kalhotky.

Tento revoluční vynález obletěl svět již před několika lety a je o něj obrovský zájem. Možná jej pochopí i muži, zvláště pokud by si měli sami představit, že by si do organismu zasouvali kalíšky, což by se jim jistě příčilo, takže by raději volili systém, který nic takového nevyžaduje. Menstruační kalhotky jsou takřka k nerozeznání od běžného spodního prádla a jejich nošení je příjemné a bezproblémové. Můžete se v nich i koupat a nikdo v zásadě nepozná, že máte zrovna své ženské dny. Kalhotky stačí pouze pravidelně měnit a prát, nic jiného v podstatě není zapotřebí.