Menu

Najděte si čas na sebe

22.2.2019 - Zábava


Stav, kdy děti „vylétnou z hnízda“ zažije dříve či později většina matek a stává se obvykle bolestivou záležitostí, s pocity smutku a prázdnoty. Možná se mnohá z nás o to více ponoří do práce, což problém ale příliš neřeší.


Vhodnějším řešením je naopak z téhle situace vytěžit pro nás to nejlepší, a tím je znovuobjevení času jenom pro sebe.
žena na bowlingu


Stačí jít jen trošku naproti možnostem, které se nabízejí. Proč si například nedopřát změnu ve vizáži? Nová barva, nebo střih vlasů, Vám zaručeně zvedne náladu i sebevědomí zrovna tak, jako drobná změna ve způsobu líčení. Ráda jste dříve sportovala? Není nic jednoduššího, než zakoupit permanentku do fitka, přihlásit se na jógu, nebo začít pravidelně plavat.


Nejste sportovně založená? Zapište se do jazykového kurzu, zajděte do knihovny pro nějaký bestseller, nebo klasiku. Ráda se o svůj čas podělíte s partnerem, nebo přáteli? Proč ne?
čtení u jezera


Zajděte společně na nějakou zajímavou přednášku, divadelní představení, nebo koncert.


Chtěla byste cestovat? Přemýšlejte o poznávacích zájezdech do zajímavých míst Evropy!


Máte raději pasivní odpočinek?
cvičení na skále


Jednou z dnes velmi oblíbených možností, jak dostat své tělo i ducha do správné rovnováhy, jsou welness pobyty. Není nic příjemnějšího, než se ponořit například do bylinkové, nebo pivní lázně, posedět v horké sauně, či vířivce, a nechat si udělat relaxační masáž těla, s přiložením horkých kamenů. Nabízeny jsou i různé druhy léčivých zábalů. Tyto procedury samozřejmě můžete dle libosti prokládat procházkami přírodou, návštěvou zajímavé kulturní památky nebo sportovními aktivitami, které jsou běžně zahrnuty v takzvaném welness balíčku. Třešničkou na dortu u těchto pobytů, jsou i zajímavé gastronomické speciality, které


jenom znásobí Váš pocit pohody relaxace. A žádné výčitky! Čas vyhrazený jenom pro sebe, si totiž zasloužíte!