Menu

Narozeninová oslava bez zbytečného stresu

4.9.2019 - Zábava

Vymýšlet aktivity na narozeninové oslavy bývá stresující a často se uchylujete k těm již starým a vyzkoušeným, které jsou možná spolehlivé, ale jak se říká „všeho moc škodí“? Rádi byste alespoň jednou přišli s něčím, co bude bavit nejen malého oslavence, ale i dospělé hosty? Máme pro vás perfektní řešení. Proč nezorganizovat vaši oslavu narozeni pro děti právě u nás.narozeninový dort
Nejen, že se nemusíte dlouze zabývat vymýšlením programu, který vám vytvoříme za vás. Ale postaráme se i o jídlo a pití. Jump park Praha povýší vaši oslavu na úplně jiný level. Jsme ideálním místem, kde se zabaví jak holky a kluci, tak i dospělí, kteří se nebojí zadovádět si. Každý si může najít svou oblíbenou atrakci, která pro něj bude ta pravá.
Zkusit můžete skákání na klasických trampolínách, prověříte své horolezecké schopnosti na stěnách, konečně zasmečujete v basketbalu, vyzvěte celou rodinu ve vybíjené, nebo se pobavte při hře na lidském fotbálku. Odvážlivci si můžou pilovat své artistické schopnosti, zkoušet salta a přemety. Nebo si vyřídit účty prostřednictvím Battle Beam, kdy stojíte na úzké lávce a v rukou držíte molitanovou pálku, kterou se snažíte shodit soupeře do jámy s pěnou.
Zaskákat si u nás můžete hodinu nebo déle. Po celou dobu skákání vám zajistíme místo, kde bude vaše oslava probíhat a pak ještě 50 minut poté, co skončíte se skákáním. Budete tak mít dostatek času, popřát oslavenci, sníst si dort a probrat jaké skvělé kousky jste prováděli na trampolínách.barevné dárky
Můžete si k nám přinést dort i vlastní jídlo nebo využít možnosti cateringu, který pro vás zajistíme. Co se týče dekorací, balonků a podobně, je to zcela na vás a vaší fantasii. Vaše party může být ve stylu skákajících opiček, pirátů nebo malých čertíků. Jediné co si u nás zaplatíte, jsou veškeré nápoje.
A pokud budete chtít, bude se vaší oslavy účastnit jeden z našich trenérů, který vás provede celým parkem, ukáže vám jednotlivé atrakce a ukáže vám, jak si i vy můžete skočit salto.