Menu

Nebankovní hypotéka s úrokem 4 % ročně

10.1.2017 - Finance

Bankovní úvěry mají jednu velkou nevýhodu a tou jsou striktní podmínky, které berou v potaz dlouhodobé příjmy, majetek nebo předešlé potíže s dluhy. Získat kvalitní hypotéku v bance je tak pro mnoho zájemců nemožné a musí se obrátit na soukromou instituci, která jim nabídne peníze i přes problémy v minulosti. Naše společnost mezi tyto instituce patří a nabízí výhodné úvěry, které poskytují peníze na financování bydlení, podnikání, ale i investice. Bez záznamu v registru dlužníků je možné získat tento úvěr s garantovaným úrokem 4 % ročně a to do 24 hodin od zažádání.
ušetřeno na domek

Rozhodněte co s penězi
Velké množství úvěrů podmiňuje čerpání peněz využitím pro stavbu nebo koupi nemovitosti. U nás můžete peníze použít podle vlastního uvážení a to jak pro rozjezd podnikání nebo vlastní investice. Zároveň je možné, využít je pro vyplacení půjčky nebo exekuce a začít znovu s čistým štítem. Vyřízení zabere zpravidla jen pár hodin a finance přijdou na váš účet během jednoho dne. Hypotéku můžete vyřídit jak přes internet, tak i osobně na pobočce a to dle vašich možností a preferencí.

zřízení slevy

Variabilní délka úvěru
Délka splácení, výše splátek nebo výše půjčky. To vše si u nás můžete zvolit podle svých potřeb a nastavit si parametry tak, aby Vám vyhovovaly. Po vyplnění formuláře na webové stránce https://nebankovnihypoteky.net/americka-hypoteka-vip/získáte všechny potřebné informace a rozhodnete se, zda Vám parametry vyhovují a zda chcete úvěr potvrdit.

Všechny naše finanční produkty nabízí transparentní podmínky, díky kterým se nemusíte obávat poplatků, sankcí či jakýchkoli problémů v průběhu splácení. Úvěr je možné kdykoli doplatit a to bez navýšení nebo pokuty.