Menu

Neskutečný adrenalin

24.9.2019 - Zábava
Neskutečný adrenalin


Každý má jinou zábavu, kterou http://casopislamour.cz/duse/205-laska-boj-o-moc se nechává unášet a je pravdou, že mnohdy se těžko rozeznávají hranice skutečnosti a sci-fi. Přesně tak totiž může působit laser game Praha. Arén na hraní je zde několik a jsou také přirozeně různě obtížné. Nicméně nikdo se nebude vrhat do nejtěžšího bitevního pole bez zkušeností. A ty se získají postupem času. Každá odehraná bitva přinese nové poznatky, zkušenosti a ponaučení. Navíc si zde člověk i tak trochu zasportuje, což je naprosto ideální pro dnešní počítačovou generaci. Spojit pohyb se sci-fi prvkem to se hned tak nikomu nepodaří. Je to zkrátka boj o přežití. Přirozeně jen jako a nikdo nemusí mít strach, že by mu laserové paprsky ublížily.

skupina-mensi

Co se skrývá za otevřenými dveřmi

To také není tajemstvím, tedy jen do té doby, než se aréna otevře. Jenomže nelze si do sci-fi doby nakročit jen tak, jakoby zde začínal nějaký zajímavý film. Každý se potřebuje pořádně vyzbrojit. A tak, než se aréna otevře, tak každý hráč dostane svou vlastní vestu a přirozeně zbraň. Jde se přece bojovat. Pistole je vybavena svítícím čidlem. Jenomže aby to nebylo jen tak jednoduché, tak vesta má také čidla. Na vestě je čidlo ukryté na hrudi, zádech a ramenou. To jsou zároveň místa, která se budou snažit soupeři trefit. Jakmile se to někomu podaří, vesta zhasne a na chvíli je trefená osoba vyřazena ze hry. Ve skutečnosti by bojovník asi novou šanci nezískal, ale tady není problém se znovu zapojit do hry. Během pár sekund se vesta opět aktivuje a opět je človíček viditelný, tak pozor na novou palbu.

billboard-right

Vhodné oblečení je ideální

Zřejmě již nikomu neuniklo, že bude běhat, skákat, lehat si, klečet a kdo ví, jaké sportovní výkony bude podávat, jen aby ho soupeři nedostali. Potom je třeba se na takovou akci připravit i ohledně oblečení. Sportovní oblečení je jaksi jasné, ale pozor na obuv, ta by měla být také sportovní. V lodičkách by to asi moc pohodlné nebylo. A vůbec není na škodu si přibalit ještě jedno tričko navíc, protože se rozhodně propotí. Tudíž na konci se bude hodit tričko na převlečení. Ale za ten adrenalin a dostatek zábavy to rozhodně stojí.