Menu

Oslavte spolu s námi návrat ztracené erekce

15.5.2023 - Business
Oslavte spolu s námi návrat ztracené erekce

Vytratila se vám erekce i přesto, že nejste žádný stařík s opěrnou holí, co posedává před domem na zápraží a krmí ptáčky? Takových mužů je dnes bohužel celý zástup, a to již vyžaduje alespoň zamyšlení nad tím, proč k tomuto jevu dochází, a kde se stala chyba.

Málo pohybu – naši předkové tvrdě fyzicky pracovali a přesto mívali poměrně běžně na vesnicích pět i více dětí. Jak je to možné? Jednou z příčin tohoto neutěšeného stavu je absence vhodného pohybu. Dnes trávíme většinu času v kancelářích, a pokud ne zrovna tam, tak v továrnách, kde za nás provádí většinu úkonů stroje. Fyzicky namáhavou práci necháme provádět zahraničními dělníky, protože jsme líní. Zkuste to změnit, více cvičte, posilujte a choďte raději pěšky a hlavně do schodů a zapomeňte na výtah.

vystresovaný muž

Detoxikace organismu – naši předkové také žili v čistějším prostředí, neexistovalo tolik alergií a podobných problémů. Dnes jsme kontaminovaní chemikáliemi v potravinách, v ovzduší, například z leteckých spalin či z průmyslové výroby, a tak se vyplatí provádět pravidelnou detoxikaci, například křemelinou, chlorellou, spirulinou a vyššími dávkami vitamínu C.

léčivé byliny

Živiny – nežli sáhnout po Viagře bez receptu https://www.erectmax.cz/blog/viagra-bez-predpisu-ci-receptu/, to si raději naložte plný nákupní vozík luštěnin, celozrnných obilovin, ovoce, zeleniny, oříšků, semínek a za studena lisovaných rostlinných olejů a vystřídejte jimi fastfood, slazené nápoje, cukrovinky, alkohol a cigarety. Potřebujete do těla dodat živiny – minerály, stopové prvky a vitamíny, a z průmyslově vyráběného jídla to nepůjde.

Stres – úbytek erekce většinou souvisí i se stresem. Ten totiž udržuje v těle vyšší hladinu stresových hormonů a brzdí tvorbu testosteronu. A bez něj se vám „nepostaví“, i kdyby jste se na hlavu stavěli vy. Proti stresu si můžete vypomáhat i vhodnými bylinkami, například Macou peruánskou, Kotvičníkem zemním nebo Korejským ženšenem.