Menu

Paletové hospodářství

11.10.2019 - Výrobky
Paletové hospodářství


Velkou a bezesporu úspornou metodou je systém takzvaného paletového hospodářství. Jde o to, že i když zboží zakoupíme u prodejce včetně palety, můžeme jí vrátit a obdržíme zpět poměrnou finanční částku. Palety mohou být tak mnohokrát použity, vráceny, případně opraveny a znovu použity. Stávají se jakýmsi oběživem, které koluje v obchodním a skladovém světě. Je to velká výhoda, no jen si představte, že by tomu tak nebylo! Logicky by stoupaly náklady na výrobu, stoupala by cena, o ochraně životního prostředí nemluvě.
přeprava palet nákladní lodí
Faktem zůstává, že lze jen těžko bez pomoci palety zboží kamkoli a kdykoli přepravit. Když se hlouběji zamyslíme nad jejím významem, je dokonale navržená a uzpůsobená na manipulaci paletovým, či vysokozdvižným vozíkem. Boční a čelní otvory umožňují vsunout vidlice vysokozdvižného zařízení a umístit zboží do té správné skladové sekce, či přímo na korbu nákladního automobilu.
Kdo se pohybuje a pracuje ve skladovém světě, ví, že vše musí mít svůj pořádek a místo. Často se o to snažíme, často máme velké problémy třeba při přepravě zboží k zákazníkům. Hlavně křehké předměty, objemné, nebo těžké kusy jsou atypickou záležitostí. A věděli jste, že existují i atypické palety? Jsou vyrobené přesně na míru zákazníkovi, tedy přesněji řečeno na míru přepravovanému nákladu.
balíky a balíčky
Když se ptáte, kde si je můžete objednat, máme skvělý tip! Zajistěte si je u profesionální firmy, která se zabývá nejen prodejem, ale i opravami a právě atypickou výrobou. Dodává také plastové typy, nebo kovové klece s drátěným programem. Vyzkoušejte možnosti, které se Vám budou kdykoli hodit! Za vynikající ceny s námi získáte řadu možností, jak skladovat a přepravovat lépe a efektivněji! A aby byla naše nabídka komplexní, je potřeba vědět, že zajišťujeme dodávky po celém území republiky, takže kdykoli budete potřebovat, jsme tady a k dispozici!