Menu

Přírodní prášek na bělení zubů s aktivním uhlím

28.4.2023 - Výrobky

Prášek Coco Glam je ve světě nejnovějším a nesmírně populárním trendem, jak zcela efektivně a naprosto přírodní cestou bělit své zuby a ještě pečovat o ústní dutinu. Coco Glam prášek na bělení zubů obsahuje aktivní uhlí z kokosových slupek a bentonitu. Coco glam prášek efektivně absorbuje a váže nečistoty ze zubní skloviny. Mimoto odstraňuje také:
§  usazeniny a těžko odstranitelné skvrny
§  bělí i leští zuby
§  dodává minerály
§  poskytuje větší pevnost zubní sklovině
§  celkově pomáhá ústa detoxikovat
§  pomáhá při prevenci tvorby zubního kamene
Prášek na bělení zubů je vyráběn z vysoce kvalitních ingrediencí v BIO kvalitě. Je možné jej používat například v kombinaci se zubními pastami, anebo dokonce samotný, neboť dokáže zubní pastu zcela nahradit.

bělostný úsměv
Jak je to možné?

Možná si říkáte, jak může černé uhlí bělit zuby. Ale skutečně je to možné, neboť právě aktivní uhlí a bentonit, které jsou v prášku Coco Glam obsažené bělí a leští vaše zuby. Rovněž bělící prášek napomáhá při prevenci tvorby zubního kamene a zuby jsou perfektně vyčištěné. Prášek   je vyroben z vysoce kvalitních ingrediencí v BIO kvalitě, které jsou dováženy z Brazílie a Karibiku.

dívka s bílým úsměvem
Jak prášek Coco Glam používat?

Coco Glam bělící prášek s aktivním uhlím je možné používat:
§  Buď v kombinaci se zubní pastou, ale ne současně.
§  Nebo jej doporučujeme používat i samotný.
Prášek dokáže pastu zcela nahradit. Ideální použití bělícího prášku Coco Glam potom je, pokud jej rozmícháte společně s kokosovým olejem. Prášek má neutrální chuť a navíc je bezpečný i pro děti.
§  Prášek s aktivním uhlím není abrazivní a nepoškozuje zubní sklovinu. Je velice šetrný k vašim zubům, ale i k dásním.
§  Prášek Coco Glam je velmi vhodný i pro citlivé zuby a dásně. Neobsahuje fluorid a geneticky modifikované látky, ba ani živočišné suroviny.
§  Ačkoliv má prášek černou barvu, na zubech se neusazuje a jde velmi snadno smýt.