Menu

Šílené módní trendy

28.4.2023 - Móda

Někdy se stane, že na ulici ve městě potkáte osobu, která má na sobě tak šílený módní kousek nebo doplněk, že nad tím zůstává rozum stát. Člověk se pak sám sebe ptá, zda není on sám v pořádku a to, co vidí je normální.
Na ulici se můžeme setkat s kdečím, ať už s ženou v neonovém overalu nebo mužem s modrými vlasy na vysokých podpatcích.
Občas se ale stane, že to, co je pro nás nepochopitelné, je ve skutečnosti vyhlášeným hitem v módním odvětví a lidé by se měli v takových outfitech ve skutečnosti oblékat denně a bez pochyb.
Prohlédněte si vybrané šílené módní prvky, které letos letí a někdy nad nimi zůstává rozum stát.
otrhané džíny 
·         Roztrhané džíny
V tomto případě si řeknete, že tento trend je už starší. Ovšem pozor! Když říkáme roztrhané, tak tím myslíme doslova rifle, které ukazují vaše spodní prádlo, jelikož úplně postrádají celou zadní kapsu a z celých riflí zůstává jen jejich „kostra“ ze švů.
Výhodou ovšem je, že takovéto rifle si může udělat každý z nás jednoduše doma. Stačí vzít nějaké staré zničené rifle a pořádně se na nich vyřádit s nůžkami. Pak si obléct, co z nich zbylo a vyrazit do ulic.
 
·         Vlasy v barvách duhy
Ano, čtete správně. Pokud chcete jít s dobou, měli byste si vlasy obarvit v odstínech žluté, modré, růžové, červené a tak dále. Tím určitě okouzlíte nejednoho kolemjdoucího. Těžko ale říci, jestli v dobrém nebo ve zlém.
Pokud se ovšem nebojíte riskovat a zkoušet něco nového, třeba vám tato změna udělá radost a nakonec budete ještě rádi za vaši vlastní osobní duhu na vlasech.
barevné vlasy 
·         Pastelové vlasy
Dalším hitem v oblasti vlasů, je kromě již zmíněných duhových, nabarvení si hlavy pastelovými barvami. V tomto případě se naštěstí nejedná o permanentní záležitost. Nabarvení se totiž provádí pomocí pudrových barev na vlasy, takže se barva jednoduše časem vymyje.
 
·         Barevné sluneční brýle
Další nezbytnou součástí jsou sluneční brýle. Nemyslete si však, že máme na mysli nudné černé brýle. V kurzu jsou totiž barevné obroučky s barevnými skly. Kupte si tedy brýle růžové s růžovými sklíčky nebo žluté, zelené, modré. Na výběr máte zkrátka jakoukoliv barvu, pokud ji seženete.