Menu

Spolehlivý a praktický současně

10.10.2019 - Výrobky
Spolehlivý a praktický současně

Koupě nového telefonu je vždy pro mnoho z nás velká událost. Objevujeme jeho nové funkce, ovládání, instalujeme aplikace a celkově si nový přístroj užíváme. Mnoho ze zákazníků ovšem v první euforii z nákupu mobilu zapomíná na důležitou věc, a tou je také zakoupení ochranných prvků, které zajistí delší životnost a perfektní vzhled vašeho telefonu po dlouhou dobu užívání. Mýlíte se, pokud se domníváte, že váš mobil uchráníte do pádů a škrábanců. Tento případ by mohl nastat pouze tehdy, jestliže by zůstal netknutý ve své původní krabičce od výrobce. Jak tedy svého miláčka ochránit a poté bez obav používat?
Skupina dívek sedících na pláži s mobily v rukou
Pořiďte si například Huawei P Smart obal, který svým designem uspokojí všechny uživatele. V našem obchodě naleznete více jak čtyřicet pět koženkových pouzder a pružných obalů pro Huawei P Smart. Nabízíme koženková knížková pouzdra v jednobarevném provedení, ale také se zajímavými romantickými motivy květin, stromů a zvířat. Tato pouzdra mají silikonovou vaničku pro pevné a bezpečné uchycení http://www.elektrodesign.cz/web/cs/uplny-sortiment/produkty/ventilatory/kyselinovzdorne-ventilatory/plastova-potrubi-a-tvarovky-ke-kyselinovzdornym-ventilatorum/pruzne-vlozky-nastavce-pro-uchyceni-napv-pp těla mobilu, nechybí ani různý počet praktických přihrádek na karty, či navštívenky. Z tohoto pouzdra v mžiku vytvoříte praktický stojánek, který podrží telefon v horizontální poloze při prohlížení videa, nebo sledování filmů. Pro ty, kteří mají rádi svůj displej neustále pod kontrolou, je zde varianta pružného plastového, či gelového krytu, jenž chrání zádovou část vašeho mobilu. V tomto případě vybírejte opět z jednobarevných, nebo zajímavě dekorovaných modelů s motivem lapače snů, třpytek a dětského designu oblíbených jednorožců. Pokud si přejete ochránit i displej, uvažujte o koupi tvrzeného temperovaného skla, které zabrání jeho případnému popraskání a vzniku škrábanců.
Muž, hledící do mobilu
Pro všechny typy krytů a pouzder jsou společné výřezy pro nabíječku, sluchátka i fotoaparát. Vybírejte zajímavé a spolehlivé kryty a pouzdra za příznivé ceny z pohodlí domova.