Menu

Vařte chutně s nejnovější technikou

24.8.2021 - Výrobky
Vařte chutně s nejnovější technikou

Každá dnešní žena co se týká vaření, nemusí být nutně Magdalena Dobromila Rettigová. Většina pracujících žen dává všední dny přednost přípravě rychlých pokrmů. Na velké vaření nezbývá moc času, a pokud se nechcete odbýt houskou se salámem a rádi byste se stravovali alespoň trochu zdravě, nezbude než se pustit alespoň do minimálního vaření. Je pravda, že tak jak máme vybavené kuchyně dnes, o tom si naše babičky mohly nechat jenom zdát. Moderní doba nám přinesla velké množství elektrospotřebičů, díky nimž máme vaření přeci jen trochu jednodušší .
košíčky na tácech
Mixéry, rychlovarné konvice, toustovače a podobné spotřebiče už patří k naprostému standardu.
Přemýšleli jste, ale někdy o tom, že byste si mohli pořídit chytrou troubu a vaření tak posunout o kousek výš.
V čem spočívá kouzlo chytré trouby?
hodiny na mikrovlnce
Toužíte připravit rodině nějakou dobrou večeři a nejste si jisti, jestli to zvládnete? Právě v tomto případě se stane chytrá trouba vaším pomocníkem. Vy si udělejte představu, co budete vařit. Pak už můžete za pomoci chytré trouby vykouzlit nějaký dobrý pokrm. V případě, že chcete připravovat maso a ještě si nejste jisti, na jaký způsob se ho chystáte uvařit, chytrá trouba vám za pomoci senzorů nabídne několik možností, jak maso můžete upravit. Trouba si podle druhu a váhy masa sama dokáže nastavit optimální teplotu a dobu pečení. Tím pro vás vaření v podstatě končí a vy už se nemusíte o nic starat. Nemusíte mít obavy z toho, že pokrm spálíte, protože v případě, že je hotový dostanete upozornění na mobilní telefon. Stejně tak to funguje při přípravě sladkých jídel.
U některých chytrých trub najdete ještě jiné užitečné doplňkové funkce. Můžete péct za pomocí horkého vzduchu, ale objevíte i funkci na rozmrazování, kynutí těsta nebo vaření v páře.
kamenná zeď
Ani čištění trouby nebude problém. Nemusíte za pomoci chemických čistidel namáhavě omývat mastnotu. Trouby jsou vyrobeny ze speciálních lehce údržbových materiálů. Dostačující údržba bude spočívat v otření trouby vlhkou houbou.