Menu

Vařte chutně s nejnovější technikou

28.4.2023 - Výrobky

Každá dnešní žena co se týká vaření, nemusí být nutně Magdalena Dobromila Rettigová. Většina pracujících žen dává všední dny přednost přípravě rychlých pokrmů. Na velké vaření nezbývá moc času, a pokud se nechcete odbýt houskou se salámem a rádi byste se stravovali alespoň trochu zdravě, nezbude než se pustit alespoň do minimálního vaření. Je pravda, že tak jak máme vybavené kuchyně dnes, o tom si naše babičky mohly nechat jenom zdát. Moderní doba nám přinesla velké množství elektrospotřebičů, díky nimž máme vaření přeci jen trochu jednodušší .
košíčky na tácech
Mixéry, rychlovarné konvice, toustovače a podobné spotřebiče už patří k naprostému standardu.
Přemýšleli jste, ale někdy o tom, že byste si mohli pořídit chytrou troubu a vaření tak posunout o kousek výš.
V čem spočívá kouzlo chytré trouby?
hodiny na mikrovlnce
Toužíte připravit rodině nějakou dobrou večeři a nejste si jisti, jestli to zvládnete? Právě v tomto případě se stane chytrá trouba vaším pomocníkem. Vy si udělejte představu, co budete vařit. Pak už můžete za pomoci chytré trouby vykouzlit nějaký dobrý pokrm. V případě, že chcete připravovat maso a ještě si nejste jisti, na jaký způsob se ho chystáte uvařit, chytrá trouba vám za pomoci senzorů nabídne několik možností, jak maso můžete upravit. Trouba si podle druhu a váhy masa sama dokáže nastavit optimální teplotu a dobu pečení. Tím pro vás vaření v podstatě končí a vy už se nemusíte o nic starat. Nemusíte mít obavy z toho, že pokrm spálíte, protože v případě, že je hotový dostanete upozornění na mobilní telefon. Stejně tak to funguje při přípravě sladkých jídel.
U některých chytrých trub najdete ještě jiné užitečné doplňkové funkce. Můžete péct za pomocí horkého vzduchu, ale objevíte i funkci na rozmrazování, kynutí těsta nebo vaření v páře.
kamenná zeď
Ani čištění trouby nebude problém. Nemusíte za pomoci chemických čistidel namáhavě omývat mastnotu. Trouby jsou vyrobeny ze speciálních lehce údržbových materiálů. Dostačující údržba bude spočívat v otření trouby vlhkou houbou.