Menu

Výběr hypotéky

24.11.2019 - Finance

Jak začít?

Ne všechny nabídky jsou ve finále výhodné, a proto si musíme neustále dávat na všechno pozor a nic nepodcenit. Hned prvním takovým obecným bodem je dát si pozor kolik ve skutečnosti zaplatíte. Samozřejmě je na internetu spoustu srovnávačům, jenž Vám vyhodnotí nejlepší nabídku podle Vašich potřeb. Tak Vás zaujme hned ta první a Vy si řeknete, že za tak nízkou sadbu ji podepíšete. Ovšem zdaleka ve finále nemusí být opravdu tak výhodná, a proto si dejte pozor na konečnou částku. Někdy se může stát, že si banka sama ocení nemovitost, ovšem tato cena bude o dost přemrštěná.
dolarové bankovky
Také je potřeba si pročíst smlouvu, co hrozí za poplatky při předčasném splacení a podobných akcích. Například můžete zaplatit spoustu peněz z poplatků a sankcí z nezaplacení splátky, protože ty bývají často přehnané. Poté se dostáváme k délce fixace, jenž je samozřejmě individuální. Aby Vás nikdo neošidil, tak je na netu spousta chytrých kalkulaček, které Vám bez problému vypočítají předběžnou výšku hypotéky. Ovšem volte ty osvědčené.
eurová bankovka

Nebankovní hypotéka

Nebankovní hypotéka často zajistí mnohem nižší úrok než nabízený v bance. Pokud máte nižší plat, tak to není žádný problém, protože samotné splácení může být nastaveno až na délku 40 let, což je opravdu dostatečně dlouhá doba. Firma s Vámi rozebere spoustu možností splácení, tak abyste s ním neměli žádné problémy. Navíc je to i ideální řešení pro zákazníci, kteří bohužel neuspěli v bance. Celý průběh i se schválením probíhá velice rychle, takže peníze budete mít za krátkou dobu. S sebou si hlavně vezměte pár fotografií a adresu nemovitosti, kopii občanského průkazu http://m.mb-net.cz/obcanske-prukazy/d-26141 a dále například dokument pro prokázání schopnosti splácet. Spokojenost potvrzují sami zákazníci, takže pokud se skutečně rozhodnete pro koupi třeba nového domečku pomocí hypotéky, tak je tohle pro Vás ideální řešení.