Menu

Brýle, které ochrání zrak

7.2.2018 - Výrobky
Brýle, které ochrání zrak

Výhody polarizace asi poznali nejprve ti, jejichž koníčkem nebo i povoláním je fotografování. Polarizační filtr totiž odstraňuje nepříjemné odlesky a zvyšuje sytost barev. Kromě toho dovede fotografii krásně projasnit. Od fotografie se tedy tyto výhody postupně přenesly i do optiky.

plynoucí voda

Někteří lékaři dokonce tvrdí, že takovéto brýle působí preventivně proti šedému zákalu a jiným věkem podmíněným degeneracím. Jsou tedy ideální volbou pro ty, kdož si svůj zrak namáhají více nežli ostatní. K nim dozajista patří řidiči, sportovci a také rybáři. Pokud jste se někdy zadívali na vodní hladinu v čase kolem poledne, pak jistě víte, o čem je řeč. A dívat se na vodu několik minut, ba i hodin, je jistě pro oči neskutečná zátěž. Proto se snažte svůj zrak chránit a pořiďte si polarizační brýle https://www.tahoun.cz/polarizacni-bryle/, dokud je čas. Uvidíte, že konečně přestanou ty nepříjemné bolesti hlavy, se kterými někdy od vody odcházíte. Je přeci zbytečné jeden z našich nejcitlivějších orgánů namáhat tolik, abychom ho předčasně unavili.

přírodní květ

Už žádné nepříjemné záblesky

Tato pomůcka není ale v žádném případě určená jen pro vybrané skupiny uživatelů. Tyto speciální brýle mohou nosit všichni, kteří se chtějí zodpovědně starat o svůj zrak.

tmavé brýle

Kromě toho budete moci poklidně číst na slunci a nemít večer oči jako po týdenním flámování. Je prokázáno, že některá místa dokáží odrazit až osmdesát procent slunečního záření. Největší nebezpečí hrozí od čerstvě napadaného sněhu a vodní hladiny, od níž se odrážejí sluneční paprsky.